بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
حواله آنلاین ،حواله یوآن،حواله ارزی

 

ارز مبادله ای به کالاهایی که نیاز ضروری جامعه ازجمله کالاهای اساسی و دارو می باشند ، ۴۵قلم کالا از جمله :کره، شکرخام، برنج، آب پنیر، ماست، روغن خام پنبه دانه، تراکتور، ابریشم خام و … تعلق می‌گیرد.که کالاها از اولویت ۱ تا ۱۰ تقسیم بندی شده اند و به اولویت ۱۰ هیچ ارز دولتی تعلق نمی گیرد.
حواله آنلاین حواله آنلاین

جهت تامین ارز برای گروه کالایی گندم و نهاده های دامی باید از وزارت صنعت نامه دریافت نمایید ، ولی برای بقیه کالاها که ارز مبادله ای می گیرند صرفا با برگه ثبت سفارش می توانند ارز مبادله ای را دریافت نمایند

دارندگان حسابهای ارزی می توانند موجودی حسابهای ارزی خود را به سایر ارزهای مجاز در چارچوب مقررات و بخشنامه های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تبدیل نمایند. واریز وجوه حواله ارزی به ارز غیر متجانس با حساب ارزی اشخاص میسر می باشد و مبلغ حواله پس از تبدیل به ارز حساب ارزی، به حساب منظور خواهد گردید.

حواله آنلاین

اگر شما نیاز به انتقال پول به چین دارید ما میتوانیم شما را کمک کنیم. ما با منابع مالی که در چین داریم میتوانیم به درخواست شما مبالغ درخواستی شما را به حساب های بانکی در چین در اسرع وقت واریز کنیم.برای حواله به چین حداقل مبلغی وجود ندارد شما میتوانید از مبلغ ۱ یوان و بالاتر درخواست دهید

مدت زمان انتقال حواله چین
مشاوران ما سعی میکنند طی مدت ۱ الی ۲ ساعت کاری درخواست شما را انجام دهند.

انواع حواله به چین
از طریق حساب به حساب و همچنین واریز وجه در شعب بانکی به حساب بانکی مقصد صورت میگیرد.

حواله آنلاین و حواله یوان،حواله ارزی و دلار توسط بازرگانی یوسفی انجام می شود.حواله ارزی

حواله ارزی

حواله ارزی

حواله آنلاین حواله ارزی حواله شبا حواله یوان

سیستم سوئیفت توسط یک موسسه تعاونی غیر انتفاعی اداره می شود که از تاریخ (۱۹۷۷) میلادی شروع به کار کرده است تا به کنون حتی یک پیام مالی بین بانکی مخدوش یا گم نشده است.بنایراین به جرات می توان گفت تقریبا صد در صد پیام های ارسالی و دریافتی از مبدا و مقصد بدون هیچگونه اشکال و دخل وتصرفی مبادله خواهد شد.

حال چند نکته مهم در مورد سویفت به شما عزیزان بگم . که سوال خیلی از مشتریان هست .

۱- سیستم سویفیت اکثرا برای حواله دلار صورت میگیرید .

۲- اگر حواله ایی با کد سویفیت ارسال شود معمولا ۳ تا ۴ روز کاری طول می کشد تا به مقصد برسد.

۳- حتما کارمزد بانکی ۳۰ دلار یا بیشتر کارمزد دارد . و در صورت پرداخت نکردن از اصل پول کسر میشود .

۴- خدمات بانکی ارایه شده هر بانک بین اللملی با هم فرق می کند . و نوع رسید هر بانک متفاوت استحواله آنلاین

 

برای ثبت سفارش صدور حواله ارزی سوئیفت لازم است از سوئیفت کد حسابی که می خواهید وجه در خواستی شما به آن منتقل شود اطلاع داشته باشد.این کد ۸ تا ۱۱ بخشی است که از حروف و عدد تشکیل شده است.هر بخش دارای اطلاعات خاصی از حساب بانکی می باشد و برای انتقال پول به حساب فقط وارد کردن ۸ بخش ابتدایی کفایت میکند و اطلاعات ۳ بخش آخر اختیاری است

نحوه ی عمل سیستم سوئیفت:

عملیات آن از طریق اتصال دو رایانه در کشور مبدا و مقصد انجام می شود .اطلاعات حواله ارزی به صورت کد رمز گذاری شده و تا رسیدن به رایانه کشور مقصد قابل باز خوانی نیست.البته لازم به ذکر است که در برخی از منابع سایت ها ذکر شده است که سیستم سوئیفت مبالغ کمتر از (۵۰۰۰) دلار را انتقال نمی دهد .

می توان گفت این مطلب تا حدودی اشتباه می باشد زیرا سیستم حواله سوئیفت مبالغ کمتر از (۵۰۰۰) دلار را نیز انتقال می دهداما با توجه به شرایط اقتصادی در حال حاضر جامعه این کار ازنظر اقتصادی مقرون به صرفه نمیباشد زیرا کارمزد بانکی بالایی دارد

حواله آنلاین

حواله روتینگ مربوط به مبادلات بانکهای داخلی کشور آمریکا می باشد و برای سایر کشورهای دیگر جهان موجود نمی باشد.

کد روتینگ ۹ رقمی میباشد و این کد در قسمت رفرنس چکها قبل از شماره حساب ذکر میگردد. برای انتقال الکترونیک پول بین بانکها از این حواله استفاده می شود و معمولا جهت ارسال حواله های تلگرافی استفاده نمی گردد ولی برای تکمیل مشخصات گیرنده می توان آن را در مشخصات ذکر نمود

شامل اعداد و حروف است که حداکثر ۳۴ کارکتر دارد و به تمام حساب های حوزه اروپا تعلق می گیرد . این اعداد نشان دهنده بانک کشور مقصد که در آن افتتاح حساب شده و شماره حساب فردی است که حساب به نام وی باز شده است. آیبان استانداردی بین المللی برای شناسایی حساب های بانکی است.

بدون اعلام آیبان شرکت یا فردگیرنده امکان حواله به کشورهای عضو اتحادیه اروپا امکان پذیر نمی باشد از مزیت دیگر این حواله ارسال و دریافت حواله های بین المللی را راحت تر و سریعتر کرده است.

از سال ۲۰۰۷ تاکنون کشورهای دیگر نیز به صورت تدریجی وارد حوزه آیبان شده اند و شماره حساب های خود را با این نام ارائه می کنند . هم اکنون ۵۰ کشور از حدود ۲۲۰ کشور جهان مانند(بحرین -برزیل -مقدونیه- قطر)عضو این پروتکل هستند

شرکت وسترن یونیون شرکتی آمریکایی است که در سال ۱۸۵۱ با هدف انتقال سریع و بدون محدودیت پول در دنیا تاسیس شد.فعالیت این شرکت مالی از همان ابتدا با استقبال زیادی از جانب اکثر کشورهای دنیا مواجه شد

این شرکت پس از ۶۰ سال فعالیت خود در دنیا در حال حاضر بیش از ۴۰۰ هزار نمایندگی در ۲۴۰ کشور دنیا دارد و توانسته جای خود را بخوبی در عرضه تجارت آزاد مالی باز نماید اما به دلیل کارمزد بالایی که دارد (بر اساس کشور مقصد و رقم ارسالی -کارمزد تعیین می گردد) اساسا روش گرانی جهت انتقال پول است .

به طور مثال جهت ارسال ۱۰۰۰ دلار به کشور آمریکا -۵۰ دلار کارمزد ولی جهت ارسال به کشور فیلیپین ۸ دلار کارمزد باید پرداخت. اما نکته برتری این شرکت سرعت بالای ارسال وجه و عدم نیاز به حساب بانکی است به طوری که ارسال کننده ی وجه و گیرنده ی آن با داشتن اصل پاسپورت می توانند وجه را ارسال و دریافت کنند .

از آنجایی که این شرکت آمریکایی است به هیچ وجه در ایران دارای دفتر نمایندگی و یا شعبه نمی باشند.صرافی های محترم و یا شرکتهایی که در ایران نسبت به ارسال و دریافت حواله وسترن یونیون اقدام می کنند همگی از کشور ثالثی نسبت به این امر مبادرت می کنند

شناسه حساب بانکی ایران که به اختصار شبا نامیده می شود و شماره ۲۴ رقمی است که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می نماید.

شبا برای انواع حساب ها مانند:جاری – سپرده – تسهیلات و نظایر آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این در حالی است که میتوان برای هر حسابی یک شبای مخصوص به آن حساب دریافت کرد.

برای حواله هایی که توسط شبا صورت می گیرد نیاز به کنترل هیچگونه اطلاعاتی نظیر نام بانک -کد و شعبه- شماره حساب – نوع حساب و سایر اطلاعات بانکی و نیزدرگیری با کدهای مختلف و گوناگون نیست زیرا تمامی این داده ها در شبا وجود دارد.

 

Alipay ( چینی ساده: 支付宝 ) یک سکو پرداخت تلفن همراه و آنلاین شخص ثالث است که در فوریه ۲۰۰۴ توسط گروه Alibaba Group و بنیانگذار جک Ma در Hangzhou ، چین تاسیس شد. در سال ۲۰۱۵، Alipay دفتر مرکزی خود را به پودونگ ، شانگهای نقل مکان کرد، هرچند شرکت مادری خود، مونیتور مالی مستقر در Hangzhou قرار دارد.

علی پی عنوان بزرگترین سکو پرداخت تلفن همراه در سال ۲۰۱۳ به دست آورد و از پی پال پیشی گرفت. [۲] در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۸ تعداد کاربران Alipay به ۸۷۰ میلیون نفر رسیده است و رتبه یک سازمان خدمات پرداخت تلفن همراه و دومین سازمان بزرگ خدمات پرداخت تلفن همراه در جهان است.

طبق آمار سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷، علی پی سهم ۵۴.۲۶ درصدی از بازار پرداخت شخص ثالث در سرزمین اصلی چین دارد و همچنان رشد می کند بازرگانی فراهوش دانش خدمات پرداخت علی پی را انجام می دهد . این پرداخت بیشتر برای پرداخت های خرد و مبالغ کم مثل خرید سمپل و غیره مناسب است .

حواله آنلاین

در حالت کلی شما به عنوان خریدار می‌توانید از طریق دو روش زیر از طریق این درگاه، پرداختتان را انجام دهید.

اول، اسکن کد QR و سپس انتقال به صفحه پرداخت علی پی.
دوم، وارد شدن به حساب کاربری از طریق صفحه پرداخت علی پی.
چرا سرویس پرداخت علی پی از پیپال محبوب‌تر است؟
یکی از مزایای اصلی پی پل متصل بودن آن به حساب بانکی است. با این وجود بسیاری از افراد هنگام خرید آنلاین، نگران از دست رفتن اطلاعات حسابشان هستند، و به همین دلیل ترجیح می‌دهند که از کارت‌های اعتباری مانند ویزا کارت و یا مستر کارت استفاده کنند.

جالب است بدانید که ۸۲ درصد از این کاربران اینترنت، استفاده از UnionPay را به جای کردیت کارت ترجیح می‌دهند.

بسیاری از اقتصاددانان معتقد هستند که دلیل این مسئله یک پدیده فرهنگی است. چرا که بسیاری از چینی‌ها معتقدند که ذخیره کرده سرمایه مالی، بهتر از خرج کردنش است، خصوصاً زمانی که به اندازه کافی پول ندارید!

امروزه درگاه AliPay توانسته است به خوبی جایگزین کارت‌های اعتبار شود. از طرف دیگر با توجه به این که قابلیت اتصال به حساب بانکی نیز دارد، مشابه با پی پال، استفاده از این روش پرداخت ترجیح داده می‌شود.حواله آنلاین

حواله آنلاین
حواله آنلاین

حواله شبا

Open chat
مشاوره رایگان